Kim jesteśmy?

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” w Volkswagen Poznań zrzesza ponad 7000 pracowników Volkswagen Poznań czyli 70% pracowników, stanowiąc największą organizację związkową w przemyśle motoryzacyjnym.

Produkcja w Volkswagen Poznań odbywa się w 4 Zakładach:  Poznań Antoninek, Swarzędz – Jasin, Poznań – Wilda oraz w nowo powstałej fabryce Craftera w Białężycach. Struktura i zasięg Związku Zawodowego obejmuje wszystkie te lokalizacje.

W kadencji 2014 – 2018 funkcję przewodniczącego OM NSZZ „Solidarność” w Volkswagen Poznań pełni Piotr Olbryś.

Grupowe Ubezpieczenie Pracownicze PZU Typ P Plus

Pracownicy Volkswagen Poznań oraz Agencji Pracy Tymczasowej mogą przystąpić do Grupowego Ubezpieczenia Pracowniczego Typ P Plus.

Ok System

Sprawdź unikalny, rozbudowany pakiet sportowo – rekreacyjny dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie i różnorodnie.

Profit Club

Profit Club to program rabatowy, który przygotowaliśmy dla wszystkich Związkowców w Wielkopolsce.

Echo Solidarności

zobacz wydania

Info-Serwis

zobacz wydania

Z nami nie jesteś sam!

Troszczymy się o Twoje warunki płacy i pracy.